B&B Slappeterp
99 Bed and Breakfasts in and around Slappeterp,
Friesland
The Netherlands
Pets allowed
Noazem
Slappeterp
De Non
Slappeterp
Ite, sliepe en geniete
Slappeterp
Near Slappeterp
Tiny Farm House met hot tub.
Menaam
(1.8 km from Slappeterp)
Kerkje van Peins
Peins
(2.2 km from Slappeterp)
Gezellige chalet met grote privétuin.
Dronryp
(2.4 km from Slappeterp)
Luxe 5 persoons bungalow op rustig vakantiepark nabij Leeuwarden
Dronryp
(2.4 km from Slappeterp)
Luxe bungalow op rustig vakantiepark.
Dronryp
(2.4 km from Slappeterp)
luxe Vakantie bungalow met 3 slaapkamers
Dronryp
(2.4 km from Slappeterp)
Chalet Rivendell
Menaam
(2.8 km from Slappeterp)
Panta Rhei - Logement de 12e stad
Berltsum
(3.8 km from Slappeterp)
De Stjelp
Dongjum
(4.4 km from Slappeterp)
Lytsehus
Bitgum
(4.4 km from Slappeterp)
B&B Het Oude Doktershuys
Minnertsga
(4.7 km from Slappeterp)
B&B Piebengastate Welsrijp
Wjelsryp
(4.9 km from Slappeterp)
Oppe Klincke
Franeker
(4.9 km from Slappeterp)
Villa Tzummarum - zeer grote tuin - veel privacy !!
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Quaint Villa in Tzummarum with Garden Terrace
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Detached villa on the Zeedijk with view
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Classy Villa in Tzummarum with Terrace Garden
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Luxe groepsvilla met jacuzzi en wellness sauna's
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Modern Vacation home - Near the Wadden Sea
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Vakantiehuis Tzummarum
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)
Stinswoning " Waadhoeke "
Tzummarum
(5 km from Slappeterp)