In de donkere decemberdagen zijn de gezellige, mooi verlichte B&B’s het populairst op Bedandbreakfast.eu. Toch valt het ons op dat maar weinig B&B-eigenaren kerstfoto’s van hun bed and breakfast plaatsen. Een mooie kans om je te onderscheiden.
Kijk eens tussen je foto’s van andere jaren, misschien zit er nog een leuke kerstfoto tussen. Of haal je doos met kerstspullen tevoorschijn, versier je bed and breakfast alsof het al kerstmis is en maak er een prachtige fotosessie van! Het beste kun je jouw kerstfoto’s plaatsen vanaf december. Haal ze na de jaarwisseling wel weer weg want dan wil iedereen weer lekker vooruit kijken.
Jouw B&B op Facebook
Heb je een mooie kerstfoto van je bed en breakfast, meld het even in het reactieveld hieronder. Wie weet, promoten wij jouw bed & breakfast in de decembermaand op onze Facebook-pagina.
Foto’s toevoegen en omwisselen
Foto’s voeg je eenvoudig toe in de eigenarenservice. Je kunt tientallen afbeeldingen opslaan in jouw fotobibliotheek. Sleep de foto’s vanuit je bibliotheek naar je overzichts- en kamerfoto’s. Al je afbeeldingen blijven bewaard in je fotobibliotheek, van waaruit je ze altijd weer opnieuw kunt publiceren. Zo wissel je makkelijk per seizoen je foto’s om!