B&B Klemskerke
98 Bed and Breakfasts in and around Klemskerke,
West Flanders Province
Belgium
Pets allowed
Domus Maria
Klemskerke
Holiday Home Huyze Ter Bercken by Interhome
Klemskerke
Near Klemskerke
B&B d'Oude Brouwerij
De Haan
(0.2 km from Klemskerke)
WELLNESSLOFT
De Haan
(0.2 km from Klemskerke)
Belgian coast 'vakantie-loft' - Klemskerke - De Haan
De Haan
(0.2 km from Klemskerke)
Kapelhoeve
De Haan
(0.9 km from Klemskerke)
vakantiehoeve 't Goed ter Leeuwen
De Haan
(1.2 km from Klemskerke)
Hoeve Spyckergoed
De Haan
(1.3 km from Klemskerke)
't Valkennestje
De Haan
(1.7 km from Klemskerke)
Le petit blanc
De Haan
(1.8 km from Klemskerke)
't Vossenerf
De Haan
(1.8 km from Klemskerke)
Izzy's Rainbow House
De Haan
(1.8 km from Klemskerke)
Vakantiehuis d'Heye
Mispelburg
(1.9 km from Klemskerke)
Hartedrie vakantiewoning aan zee
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
SeaSide4you
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Modern Apartment in De Haan by the Seabeach
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Huisjes aan zee
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Holiday Home Sea Side Village-2 by Interhome
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Holiday Home Vissershuis 92 by Interhome
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Zalig Cosy appartement 2-4 pers.fietsen & tuin
De Haan
(2.1 km from Klemskerke)
Pleasant Holiday Home in De Haan by the Sea
De Haan
(2.2 km from Klemskerke)
Floris'Home
De Haan
(2.2 km from Klemskerke)
Tedy style
De Haan
(2.3 km from Klemskerke)
Holiday Home Village Park by Interhome
De Haan
(2.3 km from Klemskerke)